מי אנחנו

O Me (או מי החזרים 2007 בע"מ) חברת הטכנולוגיה המובילה בתחום החזרי הכסף לשכירים.

אנו מעסיקים רואי חשבון, עורכי דין, כלכלנים, יוצאי רשויות המס ויוצאי המשרדים הנחשבים בארץ כולם בעלי ידע ונסיון יוצאים מן הכלל בתחום זכויותיהם של השכירים. בזכות הטכנולוגיה הבלעדית והחדישה ויכולות ניתוח המידע המתקדמות אותם פתחנו, ביכולתנו להביא להחזרים מקסימאליים ממספר גורמים (טעויות בתלוש, רשויות המס וביטוח לאומי – One Stop Shop) במהירות ויעילות הגבוהים ביותר המוצעים כיום בשוק החזרי המס של ישראל.

חברת O Me מעמידה לרשותך צוות בעל ניסיון רב בטיפול וליווי הלקוח בתהליך החזרי הכספים ומערך שירות לקוחות מנוסה שיעניק לך את השירות הטוב ביותר במקצועיות ואדיבות. הניסיון והידע שנצברו במהלך 11 שנות מתן ייעוץ ללקוחות בכל מגזרי המשק ובצורות התאגדות שונות מאפשרים לנו להציג בפני הלקוחות את סכומי ההחזרים הגבוהים ביותר. יש לנו יתרון טכנולוגי על פני כל חברה אחרת ושירות בדיקת הזכאות שלך הוא חינמי!!!.

הנהלה בכירה

 

בראש צוות רואי החשבון והיועצים עומד רו"ח אדוארד קופמן.
רו"ח אדוארד קופמן, הינו בעל תואר בחשבונאות ושימש בעברו כמפקח בכיר ברשות המיסים.
הספר אשר רו"ח אדוארד קופמן הוציא לאור לקראת מועד הגשת הדוחות השנתיים למס הכנסה, שנקרא "ציות לחוק לא מחייב אותך להיות פראייר" מכיל עצות מעשיות למיצוי מיטבי של זכויות המס ולמניעת כשלים ומעידות, וקורא תיגר על דרכי ההתנהלות בקשרי נישום-מייצג-רשויות המס. לקבלת עותק דיגיטלי חינם של הספר.

 

 

עטרה גבאי - רכזת ביקורת

עטרה בעלת רישיון לראיית חשבון, עם ניסיון של מעל ל 8 שנים. ניהלה מחלקת ביקורת במשרד רואי חשבון ובצעה ביקורות וחקירות עומק לגופים גדולים ומסועפים,ממשלתיים וציבוריים. לעטרה ניסיון רב בבקרות שכר של גופים מורכבים ומובילים במשק, חברות ביטוח, בתי חולים, גופים בעלי תלושי שכר מדורגים ועוד. עטרה ביצעה QA במסגרת בניית מערכות שכר ומערכות בקרת שכר לפרוייקטים רבים, לרבות אפיון ובקרת פונקציות, פיקוח על התאמה ועמידה בחוקת שכר, הסכמים קיבוציים והסכמים ספציפיים. עטרה מנהלת תיקי לקוחות ומהווה חיבור בין התוכנה למשתמש.

 

בקרות על הביטוחים בקבוצה מתבצעות על ידי מאגמה סוכנות הביטוח